Dobrý den, všem,kdo váhájí zkusit Naturhouse.
Jsem žena 46 let,od jakživa aktivní, vždy jsem cvičila a mnoho pracovala, celé roky, jsem byla sama s dcerou, stravování bylo dle mého časového programu, dost bídné.
Když zemřel můj otec, v první vlně Covidu, přestala jsem kouřit a ikdyž jsem se snažila hlídat svoje stravovací návyky, přibrala jsem asi 8kg za půl roku. Hledala jsem pomoc a zkusila Naturhouse, bohužel stále úřadoval Covid a tak jsem se z hygienických důvodu, nemohla v ordinaci,ani zvážit.
Protože jsem,většinu svého dospělého života,opravdu hodně pracovala, zničila jsem si zdraví, tak moc nepřichází v úvahu, nějaké velké cvičení.
V Naturhouse mi upravili jídelníček, vzhledem k tomu, že jsem celiak, jsem si mohla vzít,pouze dva produkty-z nabízených, ale během půl roku, jsem měla dole 12kg, byla jsem spokojená, pohyblivější, než předtím i přes své zdravotní potíže.
Děkuji za pomoc a omlouvám se, že nemám žádné fotografie k přiložení, nejsem člověk,co by se rád fotil, ale jednu prilozim,po zhubnutí, jsem tam s holčičnou z práce. Kdo váháte, není se čeho bát, není to nic těžkého,jen se trochu omezit a hlídat si pravidelné stravování.
Markéta

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *