O Naturhouse

Jak probíhá proces metody NATURHOUSE

Schůzka s poradcem

Na 30minutové úvodní konzultaci Vás výživová poradkyně zváží na speciální váze, která zjistí poměr vody a tuku ve Vašem těle, probere s Vámi stravovací návyky, zdravotní stav a případná zdravotní omezení. Na základě výsledků této úvodní analýzy si určíte cíl, kterého chcete dosáhnout.

Sestavení jídelníčku

Další konzultace se konají obvykle 1x týdně v délce 15 minut. Výživová poradkyně s vámi projde dosažené výsledky a vždy vám sestaví jídelníček na týden, který je z běžně dostupných surovin, nenáročný na přípravu, je pestrý a reflektuje Vaše chuťové preference.

Doporučení produktů

Jídelníček je doplněn o exkluzivní produkty, které jsou vyráběny z výtažku z bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních evropských laboratořích. Při dodržení metody, kterou tvoří jídelníček, produkty a mírný pohyb, můžete hubnout v průměru 0,5 až 1 kg za týden, výsledky se ale mohou individuálně lišit.

Dosažení cíle

Po dosažení cíle, můžete ještě projít fázi stabilizace, kdy se naučíte, jak si svou váhu udržet, aby nedocházelo k nechtěnému jo-jo efektu a mít pod kontrolou váš kalorický příjem a výdej, aniž byste se museli razantně omezovat.

Proč NATURHOUSE?

Výživové poradenství NATURHOUSE má již mnohaletou působnost na českém trhu, během které dokázalo pomoci tisícům spokojených klientů s redukcí váhy, dosažením vysněné postavy a nasměrování ke zdravému životnímu stylu.

Metoda vyvinutá odborníky na výživu NATURHOUSE je jediná svého druhu a profesionální poradenství se flexibilně přizpůsobuje měnícím se situacím a očekáváním.

Tajemství úspěchu unikátní metody NATURHOUSE spočívá v osobním bezplatném výživovém poradenství a exkluzivních produktech.

Během vaší cesty k vysněné postavěs vámi výživový poradce dlouhodobě spolupracuje a jediné, co si hradíte, jsou jedinečné produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny dostupné jen v síti NATURHOUSE.

NATURHOUSE má již 127 poboček v Česku a na Slovensku, proto je váš první krok k vysněné postavě blíže, než jste si mysleli.

S čím dokážeme pomoci?

  • intenzivní, ale zdravé hubnutí
  • detoxikace a odvodnění organismu
  • správná výživa pleti a podpora tvorby kolagenu
  • zpevnění pokožky celého těla
  • doplnění vitaminů a minerálů pro lepší imunitu
  • doporučení vhodných podpůrných produktů
  • odlehčení pro oteklé nohy
  • péče o střevní mikrobiom
  • ploché břicho
  • prevence přibírání na váze při odvykání kouření

Proč se zapojit do soutěže?

Inspirujte všechny, kteří ještě váhají, zda vůbec začít se správným, zdravým a vyváženým stravováním. Podělte se o své fotografie či videa z proměny s NATURHOUSE a soutěžte o výhru v hodnotě až 18.990 Kč. Zapojit se může každý klient NATURHOUSE! U nás totiž věříme, že každá změna se počítá – i ta nejmenší! Není totiž potřeba zhubnout co nejvíce kil, ale hlavně zlepšit kvalitu našeho života, právě i správnými stravovacími návyky.

Vaši cestu a zážitky můžete nyní sdílet s komunitou dalších spokojených klientů NATURHOUSE. Zároveň tak ukážete ostatním, že třeba i menší změna dokáže vytvořit velký úsměv na tváři a dodat chuť do života. 

Motivací pro všechny soutěžící s příběhem je výhra jednoho z dárkových košů NATURHOUSE v hodnotě až 18.990 Kč! Nezapomeňte podpořit svým hlasem proměnu klientů NATURHOUSE, každý váš hlas dozajista ocení.

3 zlatá pravidla úspěchu s NATURHOUSE

Bezplatné konzultace každý týden s výživovým poradcem NATURHOUSEvám pomohou udržet si motivaci. Zahrnuje bioimpedanční analýzu těla, měření obvodů a rady a doporučení výživového poradce.

Dodržování individuálního jídelníčku na bázi středomořské stravy s vyváženými, rychlými a chutnými pokrmy.

Užívání doporučených produktů NATURHOUSE založených na rostlinných extraktech, které si jako jediné hradíte.